Zářit budete nakonec celá rodina

Bez dobrého osvětlení se už žádná domácnost prostě neobejde. A kvalitní osvětlení ocení nakonec všichni členové pomyslné domácnosti.
1. Žena se určitě bude radostně oddávat činnostem v kuchyni, když si nebude clonit a na vše dobře uvidí.
2. Muž bude zase velmi rád, když jej osvětlení nebude rušit při sledování sportovního přenosu v televizi.
3. Dcera se určitě bude ráda zušlechťovat u dobře nasvíceného zrcadla před svou první tajnou schůzkou s kamarádem.
4. A syn? Ten, když dobře uvidí na písmenka ve své dobrodružné knize v době, kdy už má dávno spát, bude nadmíru spokojen.

Záleží tedy na jediném
Je tedy jenom na hlavě rodiny, aby zajistil po stránce osvětlení všem členům rodiny jejich pohodlí. Jste touto hlavou rodiny právě Vy? Pak se do plánu úsporného osvětlení okamžitě pusťte, abyste měl klid na své pasivní sporty u televize!

Využijte široké škály nabídky
Rozhodně myslete na požadavky zbytku rodiny.
· Zářivka šikovně umístěná pod kuchyňskou linku zajistí přehlednost při manželčiných činnostech. Rozhodně volte příjemnou barvu světla.
· Synovi umístěte lampičku s úspornou kompaktní zářivkou tak, aby nebylo večer vidět světlo přes dveře. Bude Vás milovat.
· Zrcadlo v dceřině pokojíku nasviťte úspornými zářivkami tak, aby se cítila, jako krásná princezna před velkým plesem.
· A nezapomeňte ani na sebe a kvalitní zářivku umístěte za televizor. Uvidíte, jak příjemně bude ubíhat sportovní přenos!
Vybírejte s rozmyslem. Záleží na svítivosti, barvě světla, ale také na výkonu. A hlavně budete spokojen i s tím, jak dokážete uspořit i při prvotní trochu navýšené investici.
Pochlubte se
Až to všechno pěkně zařídíte, nezapomeňte ukázat manželce Vaše výpočty, které se budou týkat roční úspory. Určitě Vás nemine odměna v podobě usměvavé manželky, která Vám ke sportovnímu přenosu přináší čerstvě upečené škvarkové placky, které zbožňujete!
Věřte, že rozzářená rodina za trochu námahy stojí!