Do čeho a bez starostí zabalit dárek

Pokud patříte například k lidem, kteří dárky velice rádi nakupují, aby své blízké potěšili, možná máte menší problém je zabalit tak, aby byl dárek poutavý už jenom obalem. Tak tento problém se dá docela snadno vyřešit. I malé dárky a dárečky, které koupíte od srdce, se dají zabalit do krásného obalu.

souprava Flower boxů (2)

Jsou i nečekané situace, kdy jste například pozváni na narozeniny a na poslední chvíli koupíte dárek, ale ten by potřeboval pěkný obal. Na obal se většinou hned nemyslí. Je fajn, když máte doma v zásobě nějakou zajímavou větší nebo menší krabici a tím budete mít se zabalením dárku problém vyřešený.

Je mnoho dárků a věcí, které se ani nedaří kvůli jejich tvaru pořádně zabalit. Buďto mají nezvyklý tvar, neforemné (květiny, klobouk) nebo jsou měkké (může to být i sváteční cukroví, které darujete) apod.

Na našich webových stránkách lepaso.cz máme v zajímavé nabídce flower boxy. Jsou to doslova atraktivní obaly, v zajímavých tvarech a v různém barevném provedení. Máte možnost si vybrat větší nebo i malé boxy. Nabízíme i celé soupravy. Věříme, že vás tento tip obalu zaujme a že si vyberete přesně takový, který pro váš dárek bude nejenom vhodný, ale svým tvarem darovaného zaujme.

červené srdce (2)

Jednotlivé kusy nebo máme balení po dvou i více kusů, Soupravy mohou být ve stejných nebo v různých velikostech – např.:

  1. velký box (výška 22 cm, průměr 18 cm)
  2. střední box (výška 18 cm, průměr 15 cm)
  3. malý box (výška 15 cm, průměr 12 cm)

Flower boxy jsou vyráběné převážně z kartonu, některé mají vnitřek vyložený z plastu, aby se daly využít například i pro dárkové květiny. Povrch těchto krabiček je vyroben z jednobarevných kartónů, mohou mít i jemný potisk. Nabízíme též dárkové sametové boxy.

Dárkové boxy můžete využít i po rozbalení k jinému účelu. Tvary těchto boxů jsou různé – kulaté, v podobě srdce, klasické krabičky nebo i psaníčka.