Jsou webové stránky důležité?

Weby jsou v dnešní době velice důležité. Kdyby nebyly weby, tak by se online nic neprodávalo, nikdo mi o ničem nevěděl, děti by neměly kde hrát hry, neměly by se kde poslouchat písničky a koukat na videa a mnoho dalších a dalších věcí. Vezměme si jako příklad firmu, která něco prodává a nemá web. Takže pokud lidé jen o ní někde slyšeli, tak si tam musí prostě dojet. taky by nenašli na internetu jejich číslo, přesnou adresu, recenze, co nabízejí, jaká je jejich historie a ceny za zboží či služby. Takže by museli počítat s tržbami jen na místě. A to není nic moc, pokud nejste vyhlášena firma či nějaká kavárna a restaurace. To samé kadeřnictví a kosmetičky. Tyto dvě služby na své weby umísťují i své práce.

web

Takže pokud kosmetička krásně namaluje slečnu na ples či nějakou nevěstu a všechny družičky i svědkyně, tak to nemá kam dát a nikdo toto její podfolium neuvidí. U kadeřnic platí to samé. Vykouzlí krásné účesy, sestřihy dámské, pánské a dětské. Ale nemůže se nikde pochlubit. To je pro firmy obrovská nevýhoda a zároveň i pro zákazníky. Proto buďme rádi za webové stránky. Umíte si představit, že by například vás oblíbený obchod s oblečením nebo s jídlem neměl webové stránky? 

web

Weby nemusí být jen pro nějaké firmy, které něco prodávají. Ale může jít například pouze o nějaké blogy, které mají většinou nějací cukráři, kuchaři, milovníci jídla nebo o blogy ohledně zvířat, aut a o mnoho dalších. Mnoho blogerů si díky svému webu i vydělává. Mezi nejoblíbenější takové blogy patří blogy o vaření, kde blogeři dávají recepty na různá jídla a lidi to moc baví, zkoušejí si recepty a pak třeba na sociálních sítích sdílejí fotku toho, co uvařili podle blogera a označí ho tam. To je důležitá zpětná vazba. Máte nějakého oblíbeného blogera ohledně vaření? jak dlouho toho blogera, popřípadě znáte?