Ketogenní dieta je skvělou cestou k vaší vysněné postavě

Ketogenní dieta nebo také jinak známá jako bílkovinová či proteinová, je skvělým pomocníkem nejen když se snažíte zhubnout, ale také třeba udržet si stálou váhu či pokud chcete nabrat svalovou hmotu. Je založena na zvýšeném příjmu bílkovin ve stravě, které jsou právě velmi důležitým stavebním kamenem pro tvorbu svalstva.

zrcadlo

Díky ketogenní dietě se ve Vašem organismu navodí stav zvaný ketóza, díky kterému Vaše tělo začne přetvářet uložené tuky na energii. Jde o to, že Vaše tělo potřebuje ke svému chodu hodně energie, kterou běžně získává ze sacharidů, ale pokud svému tělu snížíte příjem sacharidů, tak si musí najít náhradní zdroj pro tvorbu energie a tím pádem využije již uložené tukové buňky k tomuto účelu a tím se Vaše tělo zbavuje postupně uložených nevzhledných tukových polštářků.

Díky našemu programu si můžete vybrat hned z několika variant a to podle toho, kolik kilogramů jste se rozhodli zhubnout, nebo kolik kilogramů musíte zhubnout, aby Vaše tělo vypadalo zdravější a cítili jste se v pohodě. Podle toho si tedy zvolíte hubnoucí program a tím také jídelníček, který Vám na míru sestavíme. Jde jen o to, že se musíte přesně řídit danými pokyny, aby Vaše cesta byla úspěšná.

metr

V první fázi budete mít povoleny jen předepsaná jídla na dané dny, ke kterým můžete přidat několik kousků vybraných druhů zeleniny. Ve druhé fázi už smíte k daným jídlům přidat také několik gramů určitých druhů masa a ve třetí už můžete přidat i mléčné výrobky. Jak jistě víte, maso a mléčné výrobky jsou také zdrojem bílkovin, a proto jsou postupně přidávány k našemu jídelníčku již tak bohatému na bílkoviny.

Díky zvýšenému přísunu bílkovin a omezenému přísunu tuků a sacharidů bude vaše tělo velmi brzo fit a v dokonalé kondici.