Půjčovna aut pronajímá i mikrobusy

Půjčovny aut Praha https://autopujcovna-milan.cz/ mají ve svém vozovém parku osobní vozidla, ale i mikrobusy. Tímto způsobem lze realizovat celou řadu akcí, od různých rodinných a společenských oslav až po firemní prezentace či sportovní soustředění.

Sportovní akce – mikrobusy mají rádi sportovní nadšenci, jedete všichni pohromadě, za vozidlo lze zapřáhnout vozík pro lodě a vyrazit třeba na vodácké putování po Vltavě. Sportovní soustředění lze podniknout i s jinými cíli, např. pro horolezecké výpravy, cykloturistiku, volejbalové turnaje a mnoho dalších.

přehledná silnice

Hvězdicové zájezdy – mikrobusem se dají podniknout působivé zájezdy, podobné jaké organizují některé cestovní kanceláře v rámci cest za poznáním. Jestliže se vám podaří naplánovat program pro každý den na jiném místě, pak vězte, že je to velmi zajímavý způsob, jak trávit dovolenou. Nebudete se nudit, budete neustále obdařeni mnoha podněty z okolí a prožijete toho s největší pravděpodobností mnohem víc, než kdybyste leželi na lehátku pod slunečníkem na jedné přímořské pláži.

silnice v polích

Rodinné výlety – kamarádství napříč několika rodinami je dobrý tip, jak udržet dobré mezilidské vztahy, a to i na dovolené. S mikrobusem z půjčovny aut Praha můžete vyrazit k moři, do hor, do lesů na Vysočinu nebo k vinohradům Pálavy, zkrátka, kam vás napadne.

Dovolená namísto karavanu – představte si situaci, že si vyhlédnete nějaký zajímavý ATC (autokemp), a že se rozhodnete v něm trávit letní dovolenou. Pro někoho děsná představa, schází tu přece ten klasický hotelový komfort, švédské stoly s mnoha dobrotami a hotelový bazén. To jistě, ale v kempu máte své soukromí, takřka žádné restrikce kvůli koronaviru, minimální omezování a kontakt s lidmi, jste přímo v přírodě a připravujete si pokrmy podle svého. S mikrobusem v kempu máte volné ruce a spoustu možností, jak trávit volný čas v blízkém okolí.