Roztomilá štěňátka akita inu

Možná se někomu bude zdát, že pejskové jsou jenom hračka, ale desítky tisíc rodin a domácnosti už v dnešní době moc dobře ví, že pejsek je nejenom dobrý hlídač a kamarád, ale také částečně příslušník naší rodiny. Nejde o žádnou hračku, se kterou by si děti hrály měsíc a pak ji mohly někam odložit, právě z těchto důvodů je dobré předem zvážit, zdali pejska opravdu chcete a budete se o něj náležitě starat. Je smutné vidět, jak jsou někteří zanedbaní a jak se někteří stěhují zbytečně z domova do nového doma a pak dále a dále.

Ale nebudeme smutnit, protože jsou zde radostné události, jako je narození nových příslušníků plemene, které má svéhlavou povahu, ale přitom je oddané celým svým srdcem a milujícím jak děti, tak i dospělé.

Než začnete provádět nějaké patřičné kroky, nejprve je potřeba si zjistit zdali je opravdu akita inu na prodej.

Štěňátko si sice můžete koupit jen tak ze dne na den, ale zřejmě to bude jiné plemeno. V případě tohoto se totiž čeká třeba i dlouhé měsíce, než bude plnohodnotný pejsek k dispozici.

pes akita inu

Jakou si zvolit rasu, to zřejmě záleží čistě na vaší úvaze. Lidé si vybírají pejsky většinou podle toho, jaký se jim na první pohled líbí a dále také podle toho, jaké jsou povahy. Většina lidí totiž chce kamaráda, se kterým bude chodit na procházky, ale najdou se i tací, kteří chtějí spíše pořádného hlídače k rodinnému domu. Nejenom z pohledu lidí, ale také z pohledu pejsků je potřeba říct, že každý má své priority.

S některými pejsky je potřeba chodit na delší procházky, jiné musíte v zimě nechávat v teple, takže by jim venku nebylo moc příjemně, proto je dobré hned na začátku zjistit veškeré informace o dané rase, kterou si chcete pořídit.

šťěňátko

Akita inu je pejsek do domácího i venkovního prostředí. Není to zrovna nejmenší pejsek na sedací soupravu, proto se hodí spíše na zahradu k rodinnému domu, kde bude mít své zázemí a bude chránit své prostranství.

Štěňátka vypadají jako malé uzlíčky štěstí a jistě by si je každý hned přál odvézt domů, jenomže je potřeba udělat ty správné kroky, především dbát na východu, abychom s výsledkem a se svým kamarádem mohli být nakonec náležitě spokojení a náš život probíhal v souladu a patřičné symbióze. Díky tomu můžeme být všichni spokojení.