Snadno dostupné soukromí

Pryč je doba, kdy existovaly bez problémů neoplocené pozemky. Nyní je plot již nutností. Jak ale vybrat takový, který bude splňovat všechny vaše vysoké nároky na oplocení? Prohlédněte si ploty betonové Montazmpc.cz, zde najdete to, co hledáte. Dokonalý plot. Takový, o který se nebudete muset starat, natírat jej, impregnovat, opravovat prasklé latě po zvěři, vandalech či těžkém sněhu. Betonové ploty jsou v dnešní době opravdu vkusným doplňkem vašeho pozemku.

zamrzlý plot

Můžete si vybrat z několika dekorů a odstínů, podle vašich požadavků. Když se obrátíte na plotové experty betonových plot montazmpc.cz, dostanete kompletní servis. Firma vám zajistí nejprve obhlédnutí terénu s návrhy a kalkulací ceny, pak může provést likvidaci starého oplocení, pokud je to potřeba. Poté dojde k instalaci nových sloupků a plotových výplní, to vše s maximální péčí a šetrností k vašemu a okolnímu pozemku. Nakonec se také postarají o úklid a vy si budete moci již užívat nově nabyté soukromí.

zeď s květináčem

Betonové ploty jsou velmi výhodné, protože zajišťují vaši bezpečnost před vniknutím zvěře či úniku vlastních zvířat ven ze zahrady, tvoří protihlukovou a povětrnostní bariéru, jsou pevné, nenáročné na údržbu, jejich výstavba je rychlá a jednoduchá a nepotřebujete k nim stavební povolení, chrání váš pozemek před zvědavýma očima sousedů i kolemjdoucích, jsou moderní, v nabídce je mnoho druhů jejich dekoru i barvy a skvěle se dají doplnit různými typy branek a bran, což samozřejmě můžete objednat přímo v kompletu celé zakázky. Ať už jsou to brány dvoukřídlé, posuvné, automatické či jen branky. Vše lze dokonale sladit s vaším novým plotem.

Betonový plot lze také kombinovat například se dřevěnými, plastovými či kovovými částmi plotové výplně. Dekor plotu může být na vnitřní a venkovní straně různý, výběr je na vás.

Vytvořte si objednávku a domluvte si váš dokonalý plot ještě dnes.