Cosalt Torino, zajímavá nabídka

Než začnu popisovat nesporné klady tohoto mobilního domku, uvedu jednu okolnost, která by se dala nazvat mínusem. Je to ale mínus? Posuďte sami.

Cosalt Torino, který stojí na pobočce v Brně, je již používaný mobilheim. Dá se říci, že v něm někdo už pár let bydlel. Určitě tedy nebude vonět novotou, tapety na zdech již nebudou mít přesnou kresbu a sem tam se objeví něco, co bude odkazovat na předchozího majitele. Nic méně mobilní domek, je celý zkontrolován, všechno co má fungovat, funguje a je také dokonale vyčištěný. Jeho cena je jen 389 000,- Kč! Takže toto, možná pro někoho, mínus je vyváženo více než přátelskou cenou. Kde pořídíte bydlení za tuto sumu? Nikde!

Mínus vyvážené cenou

Ale už k popisu. Co tedy Cosalt Torino Lavarohouse nabízí. Především jsou to dva samostatné vchody. To umožní uživateli zvolit jeden vchod jako hlavní a druhý může ústit na přistavenou terasu s pergolou. Tato možnost je velice oblíbená. Vchod z obývací části, blízko kuchyně se tomu účelu úplně nabízí.

Dispozičně je mobilní dům řešený tak, že v něm jsou dokonce tři ložnice. V jedné je manželská postel a v ostatní dvou je po dvou samostatných postelích. Tady bych doporučil z jednoho pokoje vytvořit takový sólo pokoj, kde vznikne pro jeho uživatele dostatečné soukromí, které může využít například pro studium.

Tři ložnice a obývák

Kromě ložnic je v mobilním domku velká společenská, obývací, místnost, na kterou navazuje velká a pohodlná kuchyně. V mobilním domku je rovněž komůrka se sociálním zařízením. Sprchový kout, samostatné umyvadlo a samostatně stojící WC. Tohle každý mobilní domek neobsahuje. Co se týká technického zázemí, je mobilní domek vytápěn centrálně, plynovým kotlem. Teplá voda je dodávána přes také plynový, průtokový ohřívač. Pro posílení vytápění jsou instalovány v každém pokoji přímotopy. Dům je dostatečně izolován, aby mohl být využíván v celoročním období. Má instalovány dvojitá izolační dvojskla. Kuchyně je vybavena velkým sporákem s troubou na plyn a lednicí.