Dřevěná zástěna, elegantní prvek zahrady


Dřevěná zástěna na každé zahradě má různé využití. Vytvoří intimní prostor, kde se můžete skrýt před zvědavými očima sousedů a v klidu a bezpečí se věnovat třeba opalování na Adama. Může také sloužit pro vytvoření určitého závětří, do kterého si umístíte křesílko, stoleček s vínem a můžete se tak nerušeně věnovat četbě, aniž by vám protivný větřík listoval se stránkami, kdykoliv odložíte knihu či časopis. Dřevěnou zástěnou můžete oddělit určité části zahrady, které by jinak rušily celistvý záměr zahradního designu. Oddělíte tak od okrasné části část užitkovou, či plochu pro hraní dětí. V neposlední řadě lze dřevěnou zástěnu využít jako samostatné oplocení části, nebo celého pozemku. Vytvoříte tím na své zahradě diskrétní prostor a svůj pozemek si můžete nerušeně užívat. Jak je vidět, dřevěné zástěny mají řadu využití.

dřevěná zástěna

Naše dřevěné zástěny jsou vyrobeny z kvalitního, smrkového dřeva, které je tlakově impregnováno, čím získalo značnou odolnost proti povětrnostním vlivům. Dřevěné zástěny nabízíme v řadě provedení od plných po poloprůhledné, od obdélníkových po zástěny s obloukem.

Rovněž nabízíme různé výplně plochy dřevěné zástěny. Můžou být hladké, proplétané či jinak členité. Prostě si určitě vyberete tu, která se na vaší zahradě stane tím správným detailem.

Dřevěné zástěny můžete po instalaci nabarvit dle vašich požadavků. Použijte ochranné barvy či lazury. Nátěry pak opakujte každým rokem. Z vaší dřevěné zástěny se tak stane trvalý a téměř nezničitelný zahradní architektonický prvek.

bílá zástěna

Pokud zvažujete pořízení dřevěné zástěny, vybírejte už nyní a využijte našich zimních akci. Zakoupenou dřevěnou zástěnu, případně i další komponenty pro vaši zahradu doručíme až ve vámi zvoleném termínu. Není v tom nic složitého. Stačí do objednávky v kolonce poznámka, uvést požadavek na pozdější termín doručení.