Hra, která vás jen tak neomrzí

Moderní střílečky na počítači jsou samozřejmě hlavně pro mladší publikum zajímavé, ale víte, že tohle můžete mít i v reálu? A to bez jakéhokoliv rizika?

Hra, která vás jen tak neomrzí

Vzhledem k tomu, že dnes může nějakou formu her hrát prakticky každý, je zábava dnešní mladých, ale i starší ročníků docela monotónní. A to i přesto že ročně vychází opravdu velké spektrum titulů, které dokáží oslovit opravdu široké spektrum jak skoro profesionálních, tak i občasných hráčů. Do virtuálního světa se dnes můžete vydat nejen prostřednictví herních konzolí, respektive počítače, ale stále častěji i pomocí mobilních zařízení typu mobilní telefon nebo tablet. A tomu konkurovat není zrovna jednoduché.

DSC_0208

Naštěstí ne každý chce trávit svůj volný čas pouze před zářící obrazovkou. Jsou i lidé, kteří sice paří nejnovější počítačové hry, ale zároveň se od nich dokáží alespoň na jeden den v týdnu odpoutat a zkusit něco nového. Něco, co se odehrává v opravdovém světě. Patříte-li do této skupiny i vy, jistě oceníte možnosti, které vám nabízí lasergame praha Lazerfunpraha.cz.

Super akce

Z názvu by si někdo mohl myslet, že i lasergame patří do širokého segmentu počítačových her. Ovšem není tomu tak. Jméno je odvozeno od pušky, která během hraní funguje jako jediná zbraň. Nemusíte se bát, že by se jednalo o něco nebezpečné. Síla světelného paprsku oné pušky je ještě nižší, než laserové ukazovátko, takže prakticky nulová. Když si to porovnáte kupříkladu s paintballem, což je dosti podobná záležitost, tak riziko při hraní lasergame se rovná nule. A to platí i přesto, že vás čeká docela frenetická akce, během které se nebudete mít čas ani na pikosekundu nudit.

skupina-mensi

Rezervaci se nevyhnete

Vzhledem k tomu, že už se rozkřiklo, jaká je to zábava, zájem o tento druh hry je nebývalý. To je skvělé pro majitele, ale pro vás jako zákazníka úplně ne. Je totiž složité najít volné místo. Arény totiž nejsou nafukovací ani se samy nerozmnožují. Z toho důvodu si vždy zarezervujte místo a čas, a to v dostatečném předstihu. To můžete udělat dvojím způsobem: pomocí emailu nebo telefonu.