Jak požádat originálně o ruku?

Žádost o ruku je ve vztahu velmi důležitá věc, řekněme jeden ze styčných bodů. Je to záležitost, které by se měl chopit výhradně muž, pokud to myslí doopravdy vážně. Pochopitelně se může jednat o vhodný moment například v restauraci po chutné večeři, nebo při podobné příležitosti… co si ale budeme říkat, to dělá každý! Pokud chcete svou dívku doopravdy překvapit a potěšit, je potřeba zapojit vlastní kreativitu a mnohdy i její, nebo své přátele, případně nejbližší rodinu, pochopitelně tak, aby se nic nedozvěděla dříve, než od vás!

tenisky novomanželů

Jak ale trefit, kdy je ta pravá chvíle? Nejjednodušší je si takovou chvíli vytvořit! Ano, je to doopravdy tak! Pro vytvoření nějakého okamžiku je potřeba, aby se spousty lidí sešli včas na správném místě. Je už jen na vás, kolik jich bude. Teoreticky je jen na vás, kolik lidí to bude. V podstatě stačí dva. Budoucí manžel a budoucí manželka. Můžete například připravit romantickou večeři u vás doma, spojit ji s romantickou koupelí se spoustou svíček a růží okolo. Nebo využít nějaké schopnosti kterou máte. Pokud například ve volném čase provozujete mikromagii a bavíte pomocí triků své známé, co takhle vyzkoušet právě kouzlo třeba s kartami? Na té, kterou si vytáhne může být napsána právě vaše žádost o ruku! Pokud to tedy šikovně provedete.
srdce novomanželů

Pokud chcete ale něco většího, je třeba zapojit více lidí. Můžete si třeba domluvit restauraci plnou vašich známých, které ale vaše polovička nezná, od kolegů v práci až po bývalé spolužáky, kteří vám mohou dopomoci třeba tím, že během toho, co si „jakože odběhnete“ zahrají (jen tedy ti schopnější) nějakou romantickou píseň, ke které vy se přidáte a tak podobně. Pokud budete pátrat po internetu, najdete nejedno video s podobným dějem. Případně, pokud se cítíte ještě na lepší kousek, můžete zkusit domluvit se ve vašem kině, aby před filmem, na který jistě půjdete promítnuli krátký záznam (do pěti minut) vašeho vztahu, končící právě otázkou „Vezmeš si mě?“. Nebo můžete natočit „film“ s vaším dramatickým příchodem do kina, kde pak tato důležitá otázka zazní přímo od vás.

Můžete variovat a vymýšlet spousty dalších způsobů!