Nejlepší zubní kartáček s ultra štětinami

S rostoucím nedostatkem zubních lékařů roste také zubní hygiena, protože následné ošetření chrupu, o který jsme se patřičně nestarali, se nám může hodně prodražit. Navíc už nefungují zubařské pohotovosti v každém městě, jak jsme byli léta zvyklí a za pohotovostí je nutno dojíždět. Je proto v zájmu každého z nás se o svůj chrup náležitě postarat, a to tak, abychom mohli k zubaři dojíždět či docházet už jen na pravidelné preventivní lékařské prohlídky.

zuby prevence

K zdravému chrupu, pokud nemáme žádná dědičná onemocnění anebo nás nenavštívila paradentóza, se můžeme dopracovat svou pílí a poctivou péčí o zuby. Zkuste zahrnout do své péče o zuby i mezizubní kartáčky a zubní nit. Pokud nevíte, jak s nimi pracovat, doporučujeme vám navštívit zubní dentální hygienu, kde vás upozorní na nejčastější chyby při používání zubního kartáčku, a naopak vás naučí, jak máte používat ostatní doplňky určené k dentální hygieně. Navštěvovat hygienistku dnes není už žádnou výjimkou a ten, komu záleží na zdraví a chce se vyhnout zánětu dásní a rozšiřujícímu zubnímu kazu nebo nově vznikajícímu, si rád dojde na dentální hygienu.

Ale základem celé očisty vašich zubů zůstává správný zubní kartáček. Dost zubních lékařů vám i potvrdí (naproti tomu, co nám ukazují reklamy), že hlavně záleží na typu a správném výběru zubního kartáčku a zubní hygienistka vám poradí, jak ho správně používat, tak, abyste dosáhli očisty zubů na všech ploškách.

zubní kartáček

Na dnešním trhu je k dostání spousta zubních kartáčků různých tvarů hlavic a rukojetí. Ale nejhlavnějšími jsou štětinky, které se liší svojí tvrdostí, materiálem, a i svým vzhledem. Vyberte si ten nejlepší z nejlepších, a to až s desetitisíci velmi jemných ultra tenkých štětinek, jež jsou mnohem lepší než nylonové. Správným výběrem zubního kartáčku dentalescure.czuděláte pro své zuby to nejlepší.