Nejoblíbenější internetové stránky uživatelů v ČR

Každý má své jisté oblíbené internetové stránky, které navštvěvuje častěji, některé denně. Jaké internetové stránky vedou v oblíbenosti u české populace? Co a kde Češi rádi čtou, o co se zajímají při surfování? A v čem je internet přínosným médiem?
 google vyhledávač
Top stránky pro české internetové surfaře
 

  1. Google – patří mezi jeden z nejpoužívanějších vyhledávačů, který se těší nejvyšší přízni uživatelů internetu, slouží jako prostředek k vyhledávání nejen informací, potřebných údajů, ale rovněž i pro obrázky a fotografie. Neopomenutelným faktem je, že i prohledá spolehlivě veškeré soubory ve formátu pdf, doc, atd.

 

  1. Youtube – stále se drží na přední příčce v oblíbenosti u české populace. Portál poskytující řádnou porci hudby v audio i video podobě z celého světa. K dispozici jsou mnohdy k poslechu i celá alba, svou přízeň si drží live videa nejen z koncertů. Rovněž lze shlédnout filmy.

 

  1. Facebook – nejvyužívanější sociální síť. Kdo má účet na této sociální síti, prakticky denně sleduje dění, zprávy, novinky, komunikaci s přáteli a sdílení svých pocitů, zážitků, fotografií apod.

 

  1. Seznam – i když už není top mezi vyhledáči, nadále zůstává pro většinou přínosným médiem v rámci zpráv a informací nejen ze světa. Pro mnohé je stále osvědčenou domovskou stránkou nastavenou na počítači či tabletu.

 

  1. Wikipedia – přínosný a užitečný zdroj pro odbornější terminologii, zdroj podstatných informací. Pro mnohé stále jakousi užitečnou a hojně užívanou encyklopedií.

 

  1. Seriózní a aktuální zpravodajství – to vše přináší oblíbené a zaručené portály: idnes, novinky a aktuálně. Tři top zpravodajské servery ze světa i ohledně zpráv z domova.

 

  1. Sport – bez něj by se neobešel nejeden nadšený fanda do sportu, mezi uživateli internetu se těší stálé oblibě a vysoké sledovanosti zpráv ze světa sportu.

 

  1. Csfd – pro filmové nadšence je doslova tento portál rájem, přehled novinek vycházejících na DVD, filmové premiéry, recenze, hodnocení, komentáře od uživatelů. Zde si každý divák a filmový fanda najde vše, co potřebuje.

 

  1. Super – je nadále oblíbeným bulvárním internetovým portálem, který denně navštíví a čte nejvíce českých surfařů, aneb kde a kdo s kým, je stále oblíbené téma. Češi mají rádi tyto informace a pikantnosti ze světa showbusinessu.

 ikona you tube

  1. Heureka – se pyšní jako jeden z nejoblíbenějších srovnávačů cen zboží dostupných na trhu, který poskytuje nejen cenovou relaci, ale rovněž i údaje o daném výrobku, klady i zápory poskytnuté ze stran uživatelů, internetový portál přínosný cennými informacemi i ze strany kupujících.