O fotkách


Dnes se již klasické album nedělá, netuším proč. Je fakt, že když jste chtěli ukázat fotky někomu, kdo k vám nemohl přijít, tahat s sebou k němu pět a více alb bylo dost náročné. Digitální fotografie nám však otevřela jiné možnosti. Totiž album elektronické, které neváží prakticky ani gram a můžete je ukázat kdekoli a komukoli. Máte-li u sebe jakékoli prohlížecí zařízení. Třeba mobilní telefon.

Tištěné fotky časem mohou ztratit lesk či barvy, což při elektronických nepřichází v úvahu. Také se mohou všelijak upravovat. Takže digitální fotografie vede nad tou starší, ale rozhodně ne ve všech případech.

spící batole

Fotograf Zlín vás o tom snadno přesvědčí. Vlastně by se mělo říkat fotografka, protože jde o vysoce profesionální ženu, která ví o focení naprosto vše a její fotky jsou skutečnou ozdobou všude, kam se umístí. Specializace je u ní především v těhotných ženách a dětech, ale pochopitelně nafotí naprosto vše na té nejvyšší profesionální úrovni.

Ne jejím webu se můžete seznámit s několika jejími pracemi, které zobrazují to, co umí a dovede. Takže můžete rychle ohodnotit její profesionální umění a také si hned domluvit objednávku k focení. Tedy pokud máte zájem a chcete skutečně fotky na té nejvyšší úrovni.

batole

O kvalitě fotografií také svědčí to, že jsou zpracovávány velmi pečlivě, nic se neodflákne a s každou jednotlivou fotkou je vidět, že autorka nedělá hromadné úpravy, ale věnuje se každé zvlášť. Ono se to v praxi někdy dost šidí, ovšem zde to není tento případ.

Budete-li se objednávat na nějaké to focení, je lépe vždy domluvit termín dopředu, protože zájem je veliký. A pokud na fotografie spěcháte, tím spíše. Věřte, že vám bude věnována plná pozornost a následná spolupráce při focení bude bez zádrhelů a problémů. Jen počítejte s delším potřebným časem, protože například fotit batole není jen tak.