Úvěry pro podnikatele bez doložení příjmu

Začneme obecně, mnoho lidí totiž pořád na internetu vyhledává pojmy jako je úvěr bez dokládání příjmů. Přitom se pod tímto názvem většinou skrývají právě podnikatelské úvěry. Pokud nechcete dokládat příjmy a jste občan a potřebujete spotřebitelský úvěr, tedy běžnou půjčku nebo například i úvěr s ručením nemovitosti, pak se bude jednat o druh nebankovní hypotéky. A to v případě, že chcete zvolit právě jinou společnost než klasickou banku.

podnikatel a notebook

Neoficiální název jakým je hypotéka bez registru nebo bez dokládání příjmů značí podnikatelské úvěry, které si mohou sjednat opravdu pouze podnikatelé nikoliv běžné osoby.

Jste firma nebo podnikatel? Máte živnostenský list, jste právnická osoba jako s.r.o., tedy nějaká firma, a.s. akciová společnost nebo jiný druh právnické osoby? V tom případě můžete požádat o podnikatelskou půjčku neboli o podnikatelský úvěr bez dokládání příjmů.

tužky a ruc

Hledáte podnikatelský úvěr, u kterého nemusíte dokládat příjmy? V tom případě se zřejmě bude jednat o druh nebankovního úvěru, protože u těch nemusíte složitě dokládat žádné příjmy a i celkové vyřízení je poměrně snadné a jednoduché. Takovýto úvěr najdete pod názvem hypotéka bez doložení příjmu https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/.

Předem neplatíte žádné poplatky. Hypotéku můžete splácet až po dobu 30 let. Ručí se nemovitostí, ze které se Vám vypočítá 50 – 70% a z tohoto odhadu získáte peníze. Ty Vám můžeme připsat na účet ihned, takže je můžete mít třeba do 24 hodin na svém účtu. Stačí všechno potřebné vyřídit například během pár minut nebo jednoho dne a potvrdit. Úroková sazba je velice nízká, podobná té v bance. Nízké splátky každý měsíc jsou zaručeny. Nikdo nechce, abyste se dostávali do dluhových pastí. Rozplánujte si proto splátky raději do více let, ať jsou menší, abyste všechno dokázali splácet a nedostávali se do finanční tísně a následně do jiných potíží se splácením. Úvěr totiž můžete kdykoliv předčasně doplatit a to zcela zdarma.