A kde se odehraje váš svatební den?

Pozitivní odpověď, kterou jste dala vašemu partnerovi, když se vás zeptal, jestli si ho vezmete, vás postavila do nové role – budoucí nevěsty. A jako každá žena i vy dobře víte, jak složité může být připravit svatební den tak, jak si ho představujete.
Začněte však výběrem ideálního místa, které dělá ze svatby tu báječnou podívanou a nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné.
altán na svatby

Brát se v kostele – sen nebo minulost?

Ještě tomu není tak dávno, co se většina žen přála oddat v kostele a zpečetit tak jejich lásku k partnerovi před Bohem. Je to křesťanský zvyk, tradice, největší oslava a požehnání, kterého se vám může dostat na cestě za vašim manželským životem.
Pokud jste tedy věřící, vyberte si jedinečný kostel, na který máte slabost, protože vás jeho atmosféra vždy dostane do kolen. A vůbec se nemusí jednat o nějaký velký.
svatební obřad

Zahrada – moderní a jednoduchá volba

V současnosti je nesmírně moderní pojmout svatební den jako oslavu, která nebude strojená, ale naopak v pohodovém stylu.
Tomu hodně pomůže i výběr místa na svatební den, který bude svým způsobem neoficiální a uvolňující. Různé zahrady na zámcích, hradech, parku nebo ve velkých zahradách nabízí koutky, ve kterých se svatební obřady organizují. Je to zejména pro svatby, které se konají v letním období a díky jednoduchému stylu, ale současně i nádherné květinové výzdobě a atmosféře pod holým nebem, patří mezi místa, na které vsadí většina budoucích manželů.
svatební hostina

Hostina ve velkém stylu

V případě svatební hostiny už nemusíte být za každou cenu oficiální a noblesní. Jedná se o oslavu jídla, pití a bohatého pohoštění všeho druhu po boku nejbližší rodiny a přátel. Můžete si tedy vybrat, jestli ji uspořádáte ve venkovním prostoru, uvnitř v restauraci nebo třeba i doma, ve vašem pohodlí, kde si ji budete řídit s manželem sami – dle vašich představ.
Pamatujte však, že je potřeba, aby bylo všeho dostatek a postarat se o to, aby taková hostina v ničem nestrádala a všichni se na ní perfektně bavili.